fbpx

W XXI wieku obraz odgrywa najważniejszą rolę jako wideo kontent na rynku usług. Dla działalności Państwa przedsiębiorstwa jest to idealna forma promocji, aby dotrzeć do jak największej liczby przyszłych klientów. Dzięki wideo zyskają Państwo promocję własnej marki poprzez m.in. możliwość transmisji na żywo m.in. z konferencji prasowej, imprezy branżowej umieszczoną w Waszych social media. Ponadto dla naszych klientów realizujemy spoty reklamowe. Dzięki temu, Państwa klienci będą mogli zobaczyć nowoczesną firmę w nowej odsłonie, a to przyniesie Wam korzyści w relacjach biznesowych.,

Czym jest film promocyjny?

Materiał wideo, podobny do tych, które można często znaleźć w telewizji lub Internecie, jest to nic innego jak krótki i ekscytujący film poświęcony Twojej marce.

Ten rodzaj komunikacji kreuje postawę wobec marki i pomaga tworzyć niezbędne skojarzenia – aby połączyć emocje użytkowników z firmą lub produktem.

Dlaczego treści wideo?

Wprowadzając reklamę wideo w strategię marketingową swojej marki, masz okazję pokazać widzowi swoją ofertę i wzbudzić w nim najważniejszą rzecz – emocje.

Bogate doświadczenie, sprzęt oraz fachowa obsługa pozwolą Państwu na kompleksowe rozwiązania w zakresie videofilmowania. Nasza oferta skierowana jest również do osób prywatnych oraz klubów sportowych.

Warto pamiętać:


  1. Film jest najbardziej przydatny, gdy docelowi odbiorcy są mało poinformowani o twojej marce lub tracą zainteresowanie.
  2. Treści reklamowe bezpośrednio wpływają na poziom sprzedaży. Dzięki temu poziom rozpoznawalności twojej marki i produktu będzie wzrastał przez cały okres rotacji.

KONTAKT