fbpx

Motion
Design

 

Firma Baribal Media rozszerza swoją ofertę o nową usługę – motion design. Motion design to dziedzina projektowania graficznego, która pozwala na stworzenie dynamicznych i atrakcyjnych wizualnie animacji, filmów reklamowych oraz animowanych infografik.

Dlaczego warto skorzystać z usług motion designu?

Motion design to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i swoich klientów. Dzięki animacji, wideo jest bardziej atrakcyjne i przyciągające uwagę niż statyczne obrazy. Wideo można łatwiej zapamiętać i jest skuteczniejsze w budowaniu wizerunku firmy i marki.

Motion design jest również doskonałym narzędziem do tworzenia treści wideo na platformach społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook czy YouTube. Wideo zyskuje tam na popularności i częściej pojawia się w wynikach wyszukiwania.

Na czym polega motion design?

Motion design jest sztuką łączenia ruchomych obrazów, dźwięków i tekstu w celu tworzenia animacji o wysokiej jakości wizualnej i estetycznej. Może to być animacja logotypu, reklama produktu, intro do filmu, wizualizacja danych, animacja interfejsu użytkownika (UI), animowane infografiki oraz wiele innych.

Projektowanie ruchomej grafiki wymaga od projektanta kreatywności, precyzji i umiejętności pracy z programami do animacji, takimi jak Adobe After Effects, Cinema 4D, Maya czy Blender. Motion designerzy muszą być również w stanie zrozumieć rytm i tempo muzyki, dźwięków i efektów dźwiękowych, aby stworzyć wideo, które będzie harmonijnie działało na widza.

Drag
Zapraszamy do kontaktu z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty motion design oraz uzyskać wycenę dla swojego projektu. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi pomogą wzmocnić pozycję naszych klientów na rynku i przyczynią się do sukcesu ich biznesu.

Przykładowe prace motion design:

Przykładowe prace

4 Videos